Energetické působení

Terapii lze nazvat: Kvantové působení, Rekonektivní léčení, Reconnection a mnoha jinými názvy. Není to o předávání energie, ale o napojení jemnohmotného těla do vyšších sfér, kde přichází propojení s Jednotou, Vesmírem, Univerzem, Bohem, Vyšším Já, … Na základě toho přichází pochopení a uzdravení na všech úrovních. Klient odchází z terapie klidnější a uvolněnější.

Každý člověk je jedinečná bytost s mnoha odlišnostmi. Všichni máme své vlastní myšlenky, strachy, fobie, nemoci, zlozvyky, milujeme i nenávidíme. Nespokojenost způsobuje disharmonii mezi vědomou a podvědomou myslí a to vytváří nemoc.

Terapie uvádí do harmonie a rovnováhy mentální, emocionální, psychickou i duchovní úroveň. To přispívá k posílení a regeneraci těla a dosažení klidu a zdraví.

To umožní projevit náš nejvyšší potenciál ve všech oblastech života. Metodu lze použít pro všechny životní výzvy. Její jednoduchost a rychlost je obdivuhodná. Pracujeme na fyzické i spirituální a jemnohmotné úrovni.

Potíže se opravují ve vrstvách tak dlouho, až problémy vymizí.

Někdy je vhodné působení opakovat vícekrát. Zejména u chronických potíží, či tehdy, když se rozhodnete, že chcete po vrstvách odstraňovat bloky, které jsou hluboko uloženy.

Přesto může každý člověk vnímat posun různě, v závislosti na jeho úrovni vnímavosti a ochotě změnit své myšlení. Krátkodobé zhoršení fyzických či psychických příznaků je součástí uzdravujícího procesu probíhajícího v těle a může se projevit kdekoliv.

Vzhledem k tomu, že práce probíhá na jemnohmotné úrovni, lze ji kombinovat i s jinými metodami, ať už je to klasická medicína, psychoterapie, fyzioterapie, homeopatie, ostatní alternativní terapie, regresní terapie nebo i jiné druhy práce s energií.

Máte zájem o energetické působení?

Délka jednoho sezení: 1 hodina
Cena za 1 sezení: 1000 Kč,  děti 800 Kč
Cena za 3 sezení: 2700 Kč
Místo konání: Brno – více informací na stránce Kontakt

Objednat se můžete e-mailem na vnitrnisvoboda@seznam.cz (navrhněte si prosím, která hodina by vám vyhovovala).
Lze se domluvit i na terapii na dálku za 800 Kč. 

Prosím nepoužívat parfémy a jiné vůně. Drží se v místnosti několik hodin a klient po vás může být alergik. Ženám doporučuji, aby se nelíčily. Řasenka jim často teče až do výstřihu.

Adresa:  Brno střed