Rodiče to většinou neradi slyší, ale pokud má dítě nějaký problém, příčina je vždy v jeho okolí. Dítě, které kolem sebe vnímá lásku a pochopení, je zdravé a usměvavé. Pokud jsou v jeho okolí negativní energie, je smutné a jeho tělíčko to dává znát nemocí. To se týká i dospělých.

Takže, pokud chceme dítěti pomoci zbavit se psychických či fyzických potíží, je potřeba se podívat na to, jak funguje jeho okolí.

Dítě je velice citlivé a mimosmyslově načítá všechny energie kolem sebe a hluboce se ho dotýká chování lidí kolem něj.

Pokud se dospělí snaží dát mu lásku, ale mezi sebou mají nepěkné vztahy, dítě je z toho mrzuté. Stejné je to i tehdy, když se dělají mezi sourozenci rozdíly.

Mohla bych toho psát hodně, ale to určitě všechno znáte. Místo toho vám nabízím podívat se s vámi na vaši rodinnou situaci a vyřešit ji společně s vámi. Problémy mohou být samozřejmě i z kolektivu, ze školy či školky, ale největší podíl na tom má rodina.

Pokud bychom pracovali jen na odstranění příčiny problému u vašeho dítěte, ale u vás by se nic nezměnilo, pomoc by byla jen krátkodobá a dítěti by se opět za nějakou dobu přitížilo. Lze to ale využít na rychlou pomoc při akutním problému. Působit lze přímo na dítě nebo prostřednictvím rodiče.

Máte zájem o působení na dítě?

Délka jednoho sezení:  1 hodina
Místo konání: Brno (více informací v Kontaktech)
Cena:  800 Kč / hodina
Objednat se můžete e-mailem na vnitrnisvoboda(zavináč)seznam.cz (navrhněte si prosím, která hodina by vám vyhovovala)

Adresa:  Brno střed