Budeme používat mentální techniky, meditace, kreslení a rozhovory o věcech mezi nebem a zemí. Všechny semináře jsou prožitkové. Neučíme se jen teorii, ale prožíváme i svoje pocity.

Vezměte si sebou blok na psaní, psací potřeby, pastelky, kapesníčky na emoce, pohodlné oblečení, jídlo, pití, přezůvky a chuť objevovat nové věci.

Na všechny akce je potřeba se předem objednat.

Semináře se konají v Brně. Cena za 2 dny je 3000 Kč.

Pokud není vypsán žádný termín, v případě vašeho zájmu mne kontaktujte a datum se dohodne.

Budeme objevovat cestu sami k sobě
učit se ovládat svůj život
porozumět sami sobě i ostatním

hledat a odstraňovat programy, které nás ovládají
porozumět vesmírným zákonům

navázat komunikaci se svým podvědomím
zpomalit myšlení a odstranit chaos v naší hlavě
objevit svoji životní cestu
otevřít dveře do nepoznaných dimenzí
objevit sílu vnitřní moudrosti
uvědomit si svoje nevyužívané schopnosti

Semináře jsou prožitkové. Neučíme se jen teorii, ale dovolujeme si prožívat i svoje pocity.

Jste se svým životem spokojeni? Víte, co vás naplňuje? Znáte svoje životní priority? Umíte se rozhodovat?

Na co se na semináři zaměříme

* co vlastně chci * jak se rozhodnout v určité životní situaci * co mě naplňuje * jak se stát spokojenější  * jak vnímat správné rozhodnutí * jak získat to, co chceme * proč plnit svoje představy a ne představy druhých * jak se vyznat v sobě i v ostatních.

Podrobnosti o průběhu kurzu a o platbě dostane účastník po přihlášení.
Přihláška je pak platná až po obdržení zálohy 1000 Kč.

Seminář je víkendový. Sobota i neděle 9.30 až 18.00. Cena 3500 Kč.

Už jsme to slyšeli mnohokrát. Myšlenky utvářejí naši realitu. Pravda je ovšem většinou taková, že skutek utek. Někde se stala chyba. Pojďme si to poslechnout znovu kvantové tvoření reality. Třeba tam najdeme poslední kamínek od mozaiky a pochopíme celý obraz, který nám doposud unikal. 2 denní kurz na pochopení práce s energií v kvantovém poli. Toto pochopení a následně novou dovednost lze používat v každodenním životě. Naučíte se tvořit si svoji realitu a to ve všech rovinách bytí. S touto novou možností si lze vylepšit zdraví, vztahy, úspěch, pracovní výsledky, fyzické i psychické problémy, strach, nespavost, přejídání, … Prostě vše, na co si jen vzpomenete. Na semináři probereme teoretické informace, které si budeme procvičovat v praxi ve skupině. Zároveň budeme vnímat, jak jsme klidnější, uvolněnější a postupně nám budou z těla odcházet různé bloky a negativní emoce. Tím nám odejdou i různé zdravotní problémy. Budeme cestovat v čase, měnit strukturu potravin, harmonizovat vztahy, regulovat výši příjmu, dodávat tělu potřebné vitamíny atd. Podrobnosti o průběhu kurzu a o platbě dostane účastník po přihlášení. Přihláška je pak platná až po obdržení zálohy 1000 Kč nebo 40 Euro

Mnoho z nás se zajímá o esoteriku a snaží se naučit určité techniky, které by nám pomohly najít štěstí a spokojenost a možná i smysl života. Navštívíme kurz a tam se přesvědčíme, že naší sousedce funguje určitá metoda a jsme rozčarováni, že nefunguje i nám. A tak hledáme stále dokola. Čteme knihy a snažíme se naučit uvedené postupy. Jednoho dne určitě nalezneme metodu, nebo potkáme někoho, kdo nám ukáže, jak to máme dělat. A tak hledáme a hledáme.

Mnoho klientů se mě ptá, kde by měli začít, co by měli dělat, jak to mají dělat, …..

Určitě každý z nás slyšel, že jsme originální a jedinečná bytost. Přesto chceme dokázat to, co dokáže někdo jiný, zlobíme se na partnera, že nechápe to co my, že se nechová jako my, že necítí to, co my, ……

Nabízím vám jedinečný prožitkový seminář, kde se budeme učit vnímat centrum, kudy k nám přicházejí vjemy. Pozor, každý ho máme jinde. Tím centrem se pak budeme napojovat na zdroj informací. Nabízím vám pomoc při hledání kontaktu se svým nitrem, se svoji duší, se svým moudrým já, podvědomím, nadvědomím,… Prostě každý tomu říkáme jinak, ale cíl máme podobný.

Spokojeni jsme až tehdy, když se nám podaří přijmout sami sebe, porozumět si, komunikovat se svým nitrem, až pochopíme jak to udělat, abychom si dovolili být šťastní a pak teprve můžeme rozumět svému okolí. Budeme se učit intuitivně vnímat informace ze všech vrstev bytí a to zcela přirozenou a individuální formou. Metoda Inviin nám umožní používat šestý smysl.

Náplň semináře:

Budeme si ve skupině číst myšlenky, diagnostikovat a léčit nemoci, třídit barvy pomocí pocitů, hledat předměty v prostoru, rozebírat automatickou kresbu, napojovat se na jiného účastníka pomoci osobního předmětu a mnoho dalšího a to bez použití pěti smyslů, které tak důvěrně známe.

Odhalení osobnosti podle typu obličeje

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč má každý člověk jiný tvar rtů, nosu, čela a podobně? Slyšeli jste o tom, že podle výrazu ve tváři, podle držení těla a podle gestikulace se pozná, jak se osoba cítí a jek se zachová v určitých situacích? Možná by pro vás bylo zajímavé nebo i užitečné,…

Dejte prosím vědět, zda máte zájem

    Adresa:  Brno střed